14
Aralık
2019
|
09:00
Europe/Amsterdam

Mercedes-Benz Pop-Up Box, Yılbaşı Konseptiyle İstanbul Bomontiada’da

  • Mercedes-Benz’in yılbaşı konseptiyle birleştirdiği mobil bayi uygulaması Pop-Up Box, 10-23 Aralık tarihleri arasında Bomontiada’da otomobilseverler ile buluşuyor.
  • Yeni A-Serisi Sedan’ın sergilendiği Mercedes-Benz Pop-Up Box’ta, mağazayı ziyaret eden kişilere aracı deneyimleme fırsatı da sunuluyor.

Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında başlattığı “pop-up” mağazacılık uygulamasını 2018 yazı boyunca Ege Kıyıları’nda sürdürmüştü. Müşteri odaklı yaklaşımıyla sektöre öncülük eden Mercedes-Benz Türk, Pop-Up Box ile İstanbul Bomontiada’da benzersiz bir müşteri deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

“Pop-up” mağaza konseptiyle en yeni modellerini deneyimletmeye devam eden marka, yılbaşı konsepti ve Pop-Up Box temasıyla gerçekleşen etkinlikleri ile10-23 Aralık tarihleri arasında İstanbul Bomontiada’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Etkinlik boyunca sergilenecek olan Mercedes-Benz’in kompakt sınıftaki ilk sedan modeli Yeni A-Serisi Sedan; Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi (MBUX) yapay zekâ kullanımının yanı sıra; omuz, dirsek ve baş mesafesinde ortalamanın üzerindeki geniş iç mekânı ile birlikte ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

“Yeni Konseptle Mükkemmel Müşteri Deneyimi”

Otomobil satışlarında premium segmentin lider markası olduklarını belirten Mercedes-Benz Otomobil Grubu İcra Kurulu Üyesi Şükrü Bekdikhan, “Mercedes-Benz Türk olarak iki yıl önce ana şirketimiz Daimler AG'nin global girişimi olan "Best Customer Experience" programı kapsamında "Mükemmel Müşteri Deneyimi"ni hedefleyen projeler üzerinde çalışmaya başladık. Müşteri, bayi, bağlanılabilen otomobiller ve dijitalleşmenin temel alındığı bu program kapsamında, müşteriye temas edilen her noktada, ileri teknolojiye sahip araçlarımız ile hizmet sunmayı hedefledik. Bu program kapsamında da son iki senedir geçici mağazacılık ‘pop-up’ uygulamasını sürdürüyor ve müşterilerimiz ile buluşmaya devam ediyoruz. Geçen sene çok ilgi gören ve birçok ödül kazanan Pop-Up Store ve Box konseptimizi bu yıl da devam ettiriyoruz.” dedi.