05
Ekim
2021
|
10:29
Europe/Amsterdam

She’s Mercedes etkinliğinde ilham veren kadınlar buluştu

  • Mercedes-Benz’in başarılı ve vizyoner kadınlardan ilham alarak oluşturduğu She’s Mercedes platformu ile el değmemiş sulardaki su yosunları ve denizden ilham alarak yaratılan La Mer, cemiyet ve iş dünyasının önemli kadın isimlerinin katıldığı bir etkinlik düzenledi.
  • Six Senses Kocataş Mansion’da gerçekleşen etkinlikte, Mercedes-Benz’in marka değerlerine paralel; “İyi yaşam, Deneyim, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik” gibi hayata yön veren kavramlar, La Mer’in gücünü denizden alan ve She’s Mercedes’in ilham veren bakış açılarıyla ele alındı.

Adını bir kadının isminden almış, ilk test sürüşünü bir kadının yaptığı bir marka olan Mercedes-Benz, dünyanın dört bir yanındaki tüm kadınlara cesaret ve ilham vermeyi amaçlayan She’s Mercedes platformunun yeni etkinliğini, ikonik cilt bakım markası La Mer ile beraber gerçekleştirdi. Farklı iş kollarından ilham veren kadınlar, “İyi yaşam, Deneyim, İnovasyon ve Sürdürülebilirlik” konularını ele alan She’s Mercedes etkinliğinde buluştu. Etkinliğe katılanlar arasında Şebnem Çapa, Siren Ertan, Melda Narmanlı Çimen, Ece Şirin, Ece Zaim, Seda Alaton gibi isimler de yer aldı.

Six Senses Kocataş Mansion’da gerçekleşen etkinlikte Mercedes-Benz ve La Mer markalarından konuşmacılar, ilham veren deneyimlerini paylaştılar. Moderatörlüğünü Özlem Güsar’ın yaptığı söyleşide; “Sürdürülebilirlik”, “İnovasyon”, “İyi Yaşam” ve “Deneyim” gibi konu başlıkları öne çıktı. Kadınlar arasında kolektif güce dayalı yepyeni bir diyalog ortamı yaratmayı amaçlayan She’s Mercedes ve La Mer, etkinlik ile en iyiyi hedefleyen kadınların birbirlerine cesaret ve güç vermesini amaçlıyor.

Kadınlara ilham veren platform She’s Mercedes

İz bırakan hikâyelerden yola çıkarak hayalleri olan kadınlarla bunları gerçeğe dönüştürmüş olanları bir araya getiren bir ilham platformu olan She’s Mercedes, sadece bir sosyal topluluk olmaktan ziyade ortak bakış açısından doğan bir anlayış biçimi sunmayı amaçlıyor. Kadınların birbirlerine cesaret ve güç vermesini hedefleyen platform ile Türkiye dahil 70’ten fazla ülkede kadınlar online topluluklar ve sosyal ağlar üzerinden görüş alışverişinde bulunabiliyor ve Mercedes-Benz dünyasından ve marka etkinliklerinden ilham alabiliyor. Etkinliklerinde başarılı ve vizyoner kadınları bir araya getiren She’s Mercedes, ilham veren zihinlerin gücünün mükemmelliğe katkıda bulunacağına olan inançla kadınların cesaretlenmesini desteklemeye devam ediyor.